Kategorie

1 Wszystkie towary będące w ofercie sklepu Astera-led.pl są fabrycznie nowe, legalnie wprowadzone na rynek, nie posiadają wad fizycznych oraz są sprawdzone przez zespół techniczny. 
 
2 Wszystkie produkty posiadają gwarancje sprzedawcy, importera lub producenta która obowiązuje na terenie RP.   
 
3 Zamówienia na produkty znajdujące się w asortymencie Astera-led.pl przyjmowane są na stronie finalizacji zamówienia za pomocą formularza w koszyku zakupów. 
 
4 Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym Astera-led.pl są cenami uwzględniającymi podatek VAT (ceny brutto), a do każdego zakupu załączana jest faktura w tym przypadku konieczne jest także podanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce formularza zamówień. 
 
5 Dla stron transakcji wiążąca jest cena widniejąca przy produkcie w chwili złożenia zamówienia. Przy zamówieniach większych ilości urządzeń istnieje możliwość negocjowania cen, bezpośrednio z przedstawicielem sklepu Astera-led.pl. 
 
6 Formularze zamówień które zostaną wypełnione niepoprawnie nie będą realizowane. 
 
7 Sklep Astera-led.pl zastrzega sobie prawo do wycofania wybranych produktów ze sprzedaży. 
 
8 Niektóre zamówienia np. od nowego Klienta mogą być dodatkowo potwierdzane telefonicznie lub za pomocą e-mail przez przedstawiciela sklepu. 
 
9 Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia przyjęte w dni powszednie po godzinie 17, w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane od kolejnego dnia roboczego. 
 
10 Sklep Astera-led.pl nie wysyła towaru za pobraniem. 
 
11 Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności dostarczyciela. 
 
12 Zamówione produkty wysyłane są przesyłką kurierską UPS lub samochodami firmowymi w przeciągu trzech dni roboczych, chyba że informacja na stronie wskazuje inaczej. Jeżeli produktu nie ma w obecnej chwili na magazynie, Klient jest niezwłocznie informowany o związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. 
 
13 Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu kwoty na konto sklepu  Astera-led.pl
 
14 Zawartość sklepu internetowego Astera-led.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie wysyła ofertę kupna określonych dóbr. 
 
15 Niekiedy zdjęcia produktów umieszczone na stronie sklepu przedstawiać mogą produkty tożsame lub podobne. 
 
16 Zespół techniczny sklepu Astera-led.pl dba o zgodność wszystkich danych technicznych i opisów z rzeczywistością, jednak nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie parametrów technicznych lub ich nagłą zmianę przez producenta. 
 
17 W uzasadnionych przypadkach sklep Astera-led.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia lub ograniczenia sposobu płatności 
 
18 Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru, bez podania przyczyny w okresie 10 dni od daty dostarczenia, wg przepisów dot. zawierania umów na odległość.. 
 
19 Zwracany towar jest przyjmowany tylko w oryginalnym nieuszkodzonym pudełku, z kompletną, nieużywaną i nieuszkodzoną zawartością oraz dowodem zakupu. 
 
20 W przypadku zwrotu towaru zwracający obciążony jest kosztami transportu - do i od klienta. Do przesyłki musi być także zawarte pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na którym powinien znajdować się numer konta i dane na jakie zwrócona będzie zapłata. 
 
21 W przypadku zwrotu towaru lub rezygnacji z zamówienia pieniądze zwracane są w terminie 14 dni. 
 
22 W przypadku napraw gwarancyjnych konieczne jest dostarczenie produktu w oryginalnym opakowaniu wraz z kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu. Urządzenia powinny być dostarczone bez materiałów eksploatacyjnych tzn. żarówek, płynów, itp. Jest to warunek konieczny do uwzględnienia gwarancji. 
 
23 Koszt dostawy i odbioru do i z serwisu gwarancyjnego, a także pogwarancyjnego ponosi Klient. 
 
24 Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu Astera-led.pl są poufne i w żaden sposób nie będą udostępniane, ani ujawniane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych. Wszyscy Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania i aktualizowania oraz zażądania zaprzestania ich wykorzystywania. 
 
25 Złożenie zamówienia i podanie danych osobowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących promocji skierowanych do naszych stałych klientów. Osoby które nie chcą w przyszłości otrzymywać tego typu informacji proszone są o wybranie opcji „Zaawansowane” w polu „Biuletyn” (na stronie sklepu) poczym wpisanie swojego adresu email w polu „Zrezygnuj z Biuletynu”.  
 
26 W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie od poniedziałku do piątku wgodzinach 9:00-16:00 


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:(+48) 22 250 2566

Skontaktuj się z naszą infolinią
Przeglądaj wersję mobilną strony